Uszczelnienia zgarniające RAK-95X110X8-PU94
Odniesienie : RAK-95X110X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-95X110X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 95 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCFL205-SNR SNR
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCFL205-SNR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    95  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    110  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis