Uszczelnienia zgarniające RAK-90X110X10-PU94
Odniesienie : RAK-90X110X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-90X110X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.