Uszczelnienia zgarniające RAK-90X106X8-PU94
Odniesienie : RAK-90X106X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-90X106X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 106 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-28X38X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-28X38X5-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    106  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis