Uszczelnienia zgarniające RAK-85X105X10-PU94
Odniesienie : RAK-85X105X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-85X105X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 85 mm, średnicę zewnętrzną 105 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-85X105X12-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-85X105X12-PU94
Koszyk igiełkowy - K40X45X20 GEN
KOSZYK IGIEŁKOWY K40X45X20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    85  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    69  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis