Uszczelnienia zgarniające RAK-80X100X10-PU94
Odniesienie : RAK-80X100X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-80X100X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.