Uszczelnienia zgarniające RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94
Odniesienie : RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 79.38 mm, średnicę zewnętrzną 95.25 mm oraz grubość 7.93 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  5 części w magazynie (18 godzin temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32208-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32208-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    79.38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95.25  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.93  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    42  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis