Uszczelnienia zgarniające RAK-70X84X8-PU94
Odniesienie : RAK-70X84X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-70X84X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 84 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  48 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Końcówka drążka SQ - SQ012X1.75-C-RS GEN
Wodoodporny
KOŃCÓWKA DRĄŻKA SQ SQ012X1.75-C-RS
12 12
Tuleja PAP - PAP7040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP7040-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    84  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    30  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis