Uszczelnienia zgarniające RAK-65X80X5-0-PU94
Odniesienie : RAK-65X80X5-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-65X80X5-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  18 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30212-JR-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30212-JR-JTEKT
jonc d'arrêt - BR20-INA INA
JONC D'ARRÊT BR20-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis