Uszczelnienia zgarniające RAK-63.50X76.20X7.93-0-PU94
Odniesienie : RAK-63.50X76.20X7.93-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-63.50X76.20X7.93-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 63.5 mm, średnicę zewnętrzną 76.2 mm oraz grubość 7.93 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  16 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Końcówka drążka SQ - SQ06-C-RS GEN
Wodoodporny
KOŃCÓWKA DRĄŻKA SQ SQ06-C-RS
6 6
Podkładka oporowa - MB24 GEN
PODKŁADKA OPOROWA MB24
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    63.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    76.2  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.93  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis