Uszczelnienia zgarniające RAK-60X75X8-0-PU90
Odniesienie : RAK-60X75X8-0-PU90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-60X75X8-0-PU90 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6308-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6308-2RS
Uszczelnienie hydrauliczne - US-55X65X12-13-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-55X65X12-13-NBR90
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis