Uszczelnienia zgarniające RAK-60X73X8-PU94
Odniesienie : RAK-60X73X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-60X73X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 73 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 320-28-X-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 320-28-X-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - UTL-60X73X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTL-60X73X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    73  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    28  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis