Uszczelnienia zgarniające RAK-50X65X7.500-PU94
Odniesienie : RAK-50X65X7.500-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-50X65X7.500-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 7.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    65  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis