Uszczelnienia zgarniające RAK-45X55X4-0-PU94
Odniesienie : RAK-45X55X4-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-45X55X4-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6210-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6210-SKF
Tuleja z brązu - BNZ45-55-60 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ45-55-60
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis