Uszczelnienia zgarniające RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94
Odniesienie : RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-44.45X57.15X7.95-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 44.45 mm, średnicę zewnętrzną 57.15 mm oraz grubość 7.95 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30208-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30208-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-38 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-38
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    44.45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57.15  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.95  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis