Uszczelnienia zgarniające RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94
Odniesienie : RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 44.45 mm, średnicę zewnętrzną 57.15 mm oraz grubość 6.35 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  15 części w magazynie (20 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS3552 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3552
Uszczelnienie samochodowe - 12001889B-CORTECO CORTECO
USZCZELNIENIE SAMOCHODOWE 12001889B-CORTECO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    44.45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57.15  MM
  • GRUBOŚĆ
    6.35  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    16  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis