Uszczelnienia zgarniające RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90
Odniesienie : RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-38.10X50.80X7.93-0-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 38.1 mm, średnicę zewnętrzną 50.8 mm oraz grubość 7.93 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (17 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30204-J2-Q-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30204-J2-Q-SKF
Kulka - BA-1.8 GEN
KULKA BA-1.8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38.1  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50.8  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.93  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis