Uszczelnienia zgarniające RAK-120X140X10-PU94
Odniesienie : RAK-120X140X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-120X140X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    97  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis