Uszczelnienia zgarniające RAK-105X120X8-0-NBR90
Odniesienie : RAK-105X120X8-0-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-105X120X8-0-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 105 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RDI-85X99X8-11-PU97 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RDI-85X99X8-11-PU97
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    105  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    120  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RAK
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    60  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis