Uszczelnienia tłokowe TP6-60X80X35-9.52-NBR90
Odniesienie : TP6-60X80X35-9.52-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP6-60X80X35-9.52-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 60 mm, średnica wewnętrzna tulei 80 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 35 mm. Jest wykonany z NBR.
  10 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ50-60-50 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ50-60-50
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP205 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP205
Uszczelka O-ring - OR-70X5.5-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-70X5.5-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP6
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    120  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis