Uszczelnienia tłokowe TP5-70X90X22-NBR90
Odniesienie : TP5-70X90X22-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP5-70X90X22-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 70 mm, średnica wewnętrzna tulei 90 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 22 mm. Jest wykonany z NBR.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka V-Ring - VA200-NBR GEN
USZCZELKA V-RING VA200-NBR
Pasek klinowy owijany - A87 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY A87
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP5
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    70  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis