Uszczelnienia tłokowe TP1-51X63X20.50-NBR80
Odniesienie : TP1-51X63X20.50-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-51X63X20.50-NBR80 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 51 mm, średnica wewnętrzna tulei 63 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 20.5 mm. Jest wykonany z NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-62 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-62
2 2
Główki cięgieł TSF - SI6-T-K GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSF SI6-T-K
Uszczelnienia zgarniające - RIA-35X45X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-35X45X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    51  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    63  MM
  • GRUBOŚĆ
    20.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP1
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    29  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis