Uszczelnienia tłokowe TP1-50X70X22.400-NBR80
Odniesienie : TP1-50X70X22.400-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-50X70X22.400-NBR80 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 50 mm, średnica wewnętrzna tulei 70 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 22.4 mm. Jest wykonany z NBR.