Uszczelnienia tłokowe TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90
Odniesienie : TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 41.27 mm, średnica wewnętrzna tulei 57.15 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 19.05 mm. Jest wykonany z NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    41.27  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57.15  MM
  • GRUBOŚĆ
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP1
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    34  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis