Uszczelnienia tłokowe TP1-28X42X15.50-NBR80
Odniesienie : TP1-28X42X15.50-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-28X42X15.50-NBR80 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 28 mm, średnica wewnętrzna tulei 42 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 15.5 mm. Jest wykonany z NBR.
  25 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    15.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP1
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis