Uszczelnienia tłokowe TP1-11X20X13.50-NBR90
Odniesienie : TP1-11X20X13.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-11X20X13.50-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 11 mm, średnica wewnętrzna tulei 20 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 13.5 mm. Jest wykonany z NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-2Z-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-2Z-C3-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-12 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-12
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    11  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    20  MM
  • GRUBOŚĆ
    13.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP1
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis