Uszczelnienia tłokowe TP1-108X125X26.500-NBR90
Odniesienie : TP1-108X125X26.500-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-108X125X26.500-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 108 mm, średnica wewnętrzna tulei 125 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 26.5 mm. Jest wykonany z NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-70X80X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-70X80X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    108  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    26.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    TP1
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    105  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis