Uszczelka O-ring OR-9.30X2.40-NBR90
Odniesienie : OR-9.30X2.40-NBR90
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-9.30X2.40-NBR90, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 9.3mm oraz grubość 2.4mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-8 GEN
KULKA BA-8
8 8
Łożyska przegubowe GE - GE12-ES GEN
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE12-ES
Uszczelka O-ring - OR-2.5X1.5-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-2.5X1.5-NBR90
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    9.3  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    14.1  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.4  MM
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    0.2  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]