Uszczelka O-ring OR-66X2.20-NBR70
Odniesienie : OR-66X2.20-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-66X2.20-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 66mm oraz grubość 2.2mm. Został wykonany z materiału NBR.
  22 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSF - TSF005 GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSF TSF005
Tuleja PAP - PAP1425-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1425-P10
Uszczelka O-ring - OR-66X2.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-66X2.50-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    66  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70.4  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    0.98  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]