Uszczelka O-ring OR-48X6-NBR90
Odniesienie : OR-48X6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-48X6-NBR90, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 48mm oraz grubość 6mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 3306-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 3306-2RS
Uszczelka O-ring - OR-30X2.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-30X2.50-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    48  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]