Uszczelka O-ring OR-37.47X5.33-NBR70
Odniesienie : OR-37.47X5.33-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-37.47X5.33-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 37.47mm oraz grubość 5.33mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-5.50 GEN
KULKA BA-5.50
Środek penetrujący - AEROSOL-500ML-SYSTEME-PROFESSIONNEL-WD40 WD40
ŚRODEK PENETRUJĄCY AEROSOL-500ML-SYSTEME-PROFESSIONNEL-WD40
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    37.47  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    48.13  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.33  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    3.6  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]