Uszczelka O-ring OR-304.17X6.99-EPDM70
Odniesienie : OR-304.17X6.99-EPDM70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-304.17X6.99-EPDM70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 304.17mm oraz grubość 6.99mm. Został wykonany z materiału EPDM.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Uszczelka O-ring - OR-304.17X6.99-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-304.17X6.99-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    304.17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    318.15  MM
  • GRUBOŚĆ
    6.99  MM
  • MATERIAŁ
    EPDM
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    43.14  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]