Uszczelka O-ring OR-29X3-NBR90
Odniesienie : OR-29X3-NBR90
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-29X3-NBR90, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 29mm oraz grubość 3mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-SKF
Kulka - BA-7-INOX GEN
KULKA BA-7-INOX
7 7
Uszczelka O-ring - OR-33X2-NBR80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-33X2-NBR80
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    29  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    0.85  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]