Uszczelka O-ring OR-275X3-NBR70
Odniesienie : OR-275X3-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-275X3-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 275mm oraz grubość 3mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2Z-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2Z-SKF
Pierścienie E-clip - E-CLIP-8-INOX GEN
PIERŚCIENIE E-CLIP E-CLIP-8-INOX
8 8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    275  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    281  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    7.41  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]