Uszczelka O-ring OR-250X3-FPM75
Odniesienie : OR-250X3-FPM75
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-250X3-FPM75, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 250mm oraz grubość 3mm. Został wykonany z materiału FPM.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32010-XJ-NSK NSK
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32010-XJ-NSK
Uszczelka O-ring - OR-200X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-200X3-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    250  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    256  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TWARDOŚĆ
    75  S
  • WAGA
    10.67  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]