Uszczelka O-ring OR-25.40X3-NBR70
Odniesienie : OR-25.40X3-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-25.40X3-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 25.4mm oraz grubość 3mm. Został wykonany z materiału NBR.
  42 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - R16-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE R16-2RS
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-25 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-25
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    31.4  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OR
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    0.76  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytywać przedrostki na O-ringu?
Przykład:
OR-40X3-NBR90
Gdzie
OR = typ produktu (O-ring lub O-ring)
40X3 = średnica wewnętrzna X grubość
NBR = materiał
90 = twardość Shore'a
Co oznacza liczba na końcu odniesienia?
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]