Uszczelka O-ring OR-240.670X5.330-NBR70
Odniesienie : OR-240.670X5.330-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-240.670X5.330-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 240.67mm oraz grubość 5.33mm. Został wykonany z materiału NBR.
  49 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    240.67  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    251.33  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.33  MM
  • WAGA
    20.69  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]