Uszczelka O-ring OR-24.50X1.50-NBR70
Odniesienie : OR-24.50X1.50-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-24.50X1.50-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 24.5mm oraz grubość 1.5mm. Został wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (17 godzin temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-C3-SKF
Podkładka oporowa - AS1528 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS1528
Uszczelka O-ring - OR-24.50X1-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-24.50X1-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    24.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    27.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    1.5  MM
  • WAGA
    0.17  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]