Uszczelka O-ring OR-22X3-FPM80
Odniesienie : OR-22X3-FPM80
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-22X3-FPM80, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 22mm oraz grubość 3mm. Został wykonany z materiału FPM.
  21 części w magazynie (5 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ18-22-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ18-22-30
Uszczelka O-ring - OR-22X3.5-FPM80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-22X3.5-FPM80
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    1.05  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]