Uszczelka O-ring OR-220X6-NBR70
Odniesienie : OR-220X6-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-220X6-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 220mm oraz grubość 6mm. Został wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (wczoraj )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja liniowa - LME12UUAJ GEN
TULEJA LINIOWA LME12UUAJ
Uszczelka O-ring - OR-47X5-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-47X5-NBR70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    220  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    232  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    24.09  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]