Uszczelka O-ring OR-21X1.50-EPDM70
Odniesienie : OR-21X1.50-EPDM70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-21X1.50-EPDM70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 21mm oraz grubość 1.5mm. Został wykonany z materiału EPDM.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51100 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51100
Tuleja z brązu - BNZ8-12-14 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ8-12-14
Uszczelka O-ring - OR-23X1.50-EPDM70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-23X1.50-EPDM70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    21  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    1.5  MM
  • MATERIAŁ
    EPDM
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    0.14  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]