Uszczelka O-ring OR-21.50X2.50-FPM80
Odniesienie : OR-21.50X2.50-FPM80
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-21.50X2.50-FPM80, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 21.5mm oraz grubość 2.5mm. Został wykonany z materiału FPM.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61806-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 61806-ZZ
Igla - NRA-3X9.80 GEN
IGLA NRA-3X9.80
Uszczelka O-ring - OR-22X2.50-FPM80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-22X2.50-FPM80
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    21.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.5  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    0.7  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]