Uszczelka O-ring OR-195X7-NBR70
Odniesienie : OR-195X7-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-195X7-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 195mm oraz grubość 7mm. Został wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RSH-C3-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RSH-C3-SKF
Kulka - BA-20 GEN
KULKA BA-20
20 20
Uszczelnienie hydrauliczne - US-40X48X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-40X48X10-PU94
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    209  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    29.31  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]