Uszczelka O-ring OR-177.40X3.53-NBR70
Odniesienie : OR-177.40X3.53-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-177.40X3.53-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 177.4mm oraz grubość 3.53mm. Został wykonany z materiału NBR.
  40 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP5040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP5040-P20
Łożysko kulkowe - 16024-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 16024-ZEN
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    177.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    184.46  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.53  MM
  • WAGA
    6.68  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]