Uszczelka O-ring OR-14X2.50-EPDM70
Odniesienie : OR-14X2.50-EPDM70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-14X2.50-EPDM70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 14mm oraz grubość 2.5mm. Został wykonany z materiału EPDM.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-14X3-EPDM70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-14X3-EPDM70
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-6-INOX GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-6-INOX
Smar - LUBRIFIANT-SILICONE-AEROSOL-250ML-3ENUN 3ENUN
SMAR LUBRIFIANT-SILICONE-AEROSOL-250ML-3ENUN
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    19  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.5  MM
  • MATERIAŁ
    EPDM
  • WAGA
    0.29  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]