Uszczelka O-ring OR-141X3.50-NBR70
Odniesienie : OR-141X3.50-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-141X3.50-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 141mm oraz grubość 3.5mm. Został wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (3 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ28-33-40 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ28-33-40
Kółko łożyskowe - 698-ZZ-RW5 GEN
Pyłoszczelność
KÓŁKO ŁOŻYSKOWE 698-ZZ-RW5
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    141  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    148  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • WAGA
    5.24  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]