Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-140X2-EPDM70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 140mm oraz grubość 2mm. Został wykonany z materiału EPDM.
50+ części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]