Uszczelka O-ring OR-140.50X4.50-NBR70
Odniesienie : OR-140.50X4.50-NBR70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-140.50X4.50-NBR70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 140.5mm oraz grubość 4.5mm. Został wykonany z materiału NBR.
  26 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-20 GEN
KULKA BA-20
20 20
Łożysko stożkowe - 37431A-37625-ASFERSA ASFERSA
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 37431A-37625-ASFERSA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    140.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    149.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    8.69  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]