Uszczelka O-ring OR-125X3.55-NBR80
Odniesienie : OR-125X3.55-NBR80
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-125X3.55-NBR80, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 125mm oraz grubość 3.55mm. Został wykonany z materiału NBR.
  44 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Amortyzatory gumowy MF - MF10040-16 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY MF MF10040-16
Uszczelnienie hydrauliczne - UTS-107X115X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTS-107X115X8-PU94
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    125  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    132.1  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.55  MM
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    4.8  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]