Uszczelka O-ring OR-10X3.50-EPDM70
Odniesienie : OR-10X3.50-EPDM70
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-10X3.50-EPDM70, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 10mm oraz grubość 3.5mm. Został wykonany z materiału EPDM.
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-4-INOX GEN
KULKA BA-4-INOX
4 4
Uszczelka O-ring - OR-10X3.50-FPM80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-10X3.50-FPM80
Łożysko kulkowe - R8-2RS-ZEN ZEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE R8-2RS-ZEN
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    17  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • WAGA
    0.47  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]