Simmering TAFM-65-92-14
Odniesienie : TAFM-65-92-14
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym TAFM-65-92-14 ma średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 92 mm oraz grubość 14 mm. Wykonany jest z materiału .
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6310-2RS1-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6310-2RS1-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM08 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM08
Simmering - OAS-65X92X13-NBR GEN
SIMMERING OAS-65X92X13-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    92  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • WAGA
    108  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)